Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Traczyk Nieruchomości Spółka z o.o.

Wita Stwosza 3/312 Wrocław

Mapa

71 783 98...

71 783 98 57

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

O nas

Najlepsze biuro nieruchomości tuż przy wrocławskim rynku. Działamy skutecznie, profesjonalnie i nieszablonowo aby zapewnić Państwu najlepszy możliwy serwis. Nieruchomości to nasza pasja już od ponad 16-ciu lat. Od lat stawiamy na jakość obsługi Klienta. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaangażowania. Z Nami ten trudny proces sprzedaży/kupna nieruchomości będzie o wiele łatwiejszy. Zaufaj naszym licencjonowanym profesjonalistom!

Biuro Traczyk Nieruchomości proponuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz Zarządzania Najmem długoterminowym

DZIAŁ KLIENTA INDYWIDUALNEGO : Pomoc przy zakupie i najmie mieszkań, domów oraz działek budowlanych. Kompleksowa obsługa wraz z doradztwem.
Rynek Pierwotny mieszkań: Pełna oferta sprzedaży mieszkań deweloperskich we Wrocławiu i najbliższej okolicy.

DZIAŁ KOMERCYJNY : Kompleksowa obsługa klienta biznesowego w zakresie nabycia lub najmu nieruchomości komercyjnych.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na dolnośląskim rynku nieruchomości, pozwala nam na zapewnienie naszym klientom komfortu, spokoju i ostatecznego zadowolenia z przeprowadzonej transakcji sprzedaży lub nabycia nieruchomości.

Zdobyta przez nas wymagana wiedza poparta praktyką wielu zakończonych transakcji, pozwala nam na przeniesienie jej na praktyczny grunt. Zakończenie zlecenia w oparciu o wytyczne i oczekiwania klienta we właściwy i bezpieczny sposób to nasza misja.

Firma Traczyk Nieruchomości posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w GENERALI T.U.S.A.

Teren działalności Wrocław i województwo dolnośląskie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wrocław ul. Wita Stwosza 3 lok 312

Chcesz sprzedać nieruchomość?

54

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Traczyk Nieruchomości Spółka z o.o.

Filtruj

2 700 zł38,30 m² 70,50 zł/m²

Aleksandra Eljasińska

Aleksandra Eljasińska

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem - w pełni wyposażone Ks. Witolda - z widokiem na rzekę - dostępne od zaraz Do wynajęcia...

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92,11 m² 9 760,07 zł/m²

Łukasz Kuśmierek

Łukasz Kuśmierek

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja - Dworzec Główny - Piękna kamienica Na sprzedaż 3-pokojowe, stylowe mieszkanie nieopodal Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

Arkadiusz Krupski

Arkadiusz Krupski

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Bez prowizji opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną...

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71,66 m² 9 070,61 zł/m²

Aleksandra Eljasińska

Aleksandra Eljasińska

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie świetna lokalizacja - Wrocław, gajowice - cena do negocjacji - zaproponuj swoją Na...

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

Arkadiusz Krupski

Arkadiusz Krupski

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie, ul. Kołłątaja 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 2-pokojowego mieszkania położonego...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,50 m² 12 632,91 zł/m²

Dominik Zielony

Dominik Zielony

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam kawalerkę zlokalizowaną na drugim piętrze w bloku przy ul. Zielnej we Wrocławiu. ***lokalizacja*** Budynek wybudowany w 2008 roku...

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 038 m² 162,81 zł/m²

Łukasz Kuśmierek

Łukasz Kuśmierek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tylko 15 min od Wrocławia Jeszkowice (gmina Czernica) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1058 m2 zlokalizowaną...

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90,66 m² 54,05 zł/m²

Magdalena Suda

Magdalena Suda

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,66 m z dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz zamykanym schowkiem na balkonie....

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł70 m² 14 928,57 zł/m²

Dominik Zielony

Dominik Zielony

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne i stylowe mieszkanie z dwoma tarasami, miejscem garażowym i komórką lokatorską - Wrocław Krzyki - (for English see below)...

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł188 m² 1 329,79 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek położony w miejscowości Bagno - gmina Oborniki Śląskie opis: nieruchomość do własnej aranżacji...

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²

Michał Nowicki

Michał Nowicki

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie, obok " Magnolia Park ", ul. Bolsławiecka Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 położone przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,40 m² 47,71 zł/m²

Magdalena Suda

Magdalena Suda

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki ul. Przyjaźni, oddzielna kuchnia Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni na osiedlu Belvedere Park, mieszkanie jest...

Szczegóły ogłoszenia

574 200 zł660 m² 870 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka budowlano o powierzchni 660 m2, położona we Wrocławiu na osiedlu Brochów....

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł903 m² 169,44 zł/m²

Dominik Zielony

Dominik Zielony

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w Wołowie Działki budowlane sąsiadujące ze sobą przy ul. Szałwiowej w Wołowie. Opis: na sprzedaż 16 działek...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł444 m² 3 716,22 zł/m²

Dominik Zielony

Dominik Zielony

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 767 m²

Szukasz wyjątkowego domu z przytulnym ogrodem? Zależy Ci na spokojnej i dobrze zlokalizowanej okolicy? Cenisz sobie świetny układ pomieszczeń?...

Szczegóły ogłoszenia

3 197 000 zł3 197 m² 1 000 zł/m²

Halina Traczyk

Halina Traczyk

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna położona na południu Wrocławia, bezpośrednio przy autostradzie A4 Park Przemysłowy - miejsce na Twój biznes (teren objęty mpzp,...

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł4 000 m² 104,75 zł/m²

Dominik Zielony

Dominik Zielony

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne położone działki w malowniczej okolicy, mpzp Polecamy na sprzedaż atrakcyjnie położone działki budowlane w urokliwej miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 400 m² 1 000 zł/m²

Michał Nowicki

Michał Nowicki

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Hale magazynowe - Wałbrzych, ul. Chrobrego Polecam na sprzedaż obiekt magazynowy na terenie Wałbrzycha, przy ul. Chrobrego. W bardzo dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

270 048 zł1 392 m² 194 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Smolec,dolnośląskie

1 190 000 zł136,82 m² 8 697,56 zł/m²

Aleksandra Eljasińska

Aleksandra Eljasińska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom szeregowy - 3 sypialnie + pokój biurowy + salon - Osiedle Leśne, nowy Smolec Świetna lokalizacja - cicha i spokojna okolica Przedstawiam na...

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł27 m² 12 925,93 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowa kawalerka z pełnym wyposażeniem Polecamy 1-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Opis:...

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł810 m² 128,40 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane w wyjątkowo urokliwej okolicy Sąsiadujące ze sobą działki położone są w Parku Krajobrazowym w Dolinie...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

Arkadiusz Krupski

Arkadiusz Krupski

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Ołbin-dwupokojowe, oddzielna kuchnia. Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , składające się z dwóch...

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł15 606 m² 99,32 zł/m²

Dominik Zielony

Dominik Zielony

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny W miejscowości żarów Tylko 15 km od Świdnicy | 16 minut od A4 | 50km od Wrocławia Szukasz terenu na Twój biznes? Zależy Ci na...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

Arkadiusz Krupski

Arkadiusz Krupski

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Reja we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 024 m² 74,70 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z lasem - gmina Zawonia - cena do negocjacji ! Wyobraź sobie poranki spędzane wśród śpiewu ptaków, zapachu lasu...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,14 m² 47,78 zł/m²

Magdalena Suda

Magdalena Suda

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole- zakrzów ul. Zatorska, oddzielna kuchnia 2-pokojowe, nieprzechodnie, mieszkanie na wynajem - ul. Zatorska Mieszkanie o powierzchni 48,14...

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Atrakcyjnie położny dom z potencjałem - nowa, niższa cena ! Dom jednorodzinny do remontu, położony w malowniczej miejscowości Słączno, 11 km...

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł1 290 m² 813,18 zł/m²

Łukasz Kuśmierek

Łukasz Kuśmierek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Psie Pole, zgorzelisko | Woda, prąd, gaz, kanalizacja Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1290 m2 zlokalizowaną...

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76 m² 14 460,53 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Dwupoziomowe mieszkanie dla wymagających w atrakcyjnej lokalizacji Polecamy 4-pokojowy mieszkanie z dwoma balkonami, częściowo otwartą kuchnią,...

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł810 m² 128,40 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane w malowniczej okolicy Sąsiadujące ze sobą działki położone są w Parku Krajobrazowym w Dolinie Baryczy....

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł61 700 m² 10 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w atrakcyjnej cenie i lokalizacji Na sprzedaż działka rolna nr 94/7 o powierzchni 6,17 ha położona w miejscowości Rusko...

Szczegóły ogłoszenia

42,53 zł/m²58,78 m² 2 500 zł

Aleksandra Eljasińska

Aleksandra Eljasińska

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

lokal usługowy - wśród zabudowy mieszkaniowej - Wysoka świetna lokalizacja - możliwość dowolnej aranżacji Do wynajęcia przedstawiam lokal usługowy...

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

Magdalena Suda

Magdalena Suda

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, oddzielna kuchnia, taras ul. Niedźwiedzia 4b, pixel House, ok. CH Magnolia Park bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, stylowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł394 m² 6 548,22 zł/m²

Aleksandra Eljasińska

Aleksandra Eljasińska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 536 m²

Tradycja i nowoczesność w idealnej harmonii Wyjątkowy dom z bali na ogromnej działce | blisko Ostrzeszowa gm. Ostrzeszów | 313 m |...

Szczegóły ogłoszenia

512 820 zł2 849 m² 180 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

Arkadiusz Krupski

Arkadiusz Krupski

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław fabryczna - kuźniki ul. Dźwirzyńska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie opis Na wynajem, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł223 m² 8 744,39 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji: wrocław - Oporów Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany...

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł11 527 m² 10,32 zł/m²

Marta Kalinkiewicz

Marta Kalinkiewicz

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt rolno - inwestycyjny w Ścinawce Dolnej, mpzp, złoże piasku i żwiru Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 11527 m2 złożony...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45,50 m² 50,55 zł/m²

Magdalena Suda

Magdalena Suda

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią - ul. Olszewskiego, biskupin Idealne miejsce dla studenta! Dostępne od zaraz. Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij